HASAP
Inteligentní řešení systémů a standardních procesů v energetickém hospodářství.
Optimalizace spotřeb energií a médií. Hospodárnost provozu.
  • VSTUP DO PLACENÉ SEKCE
  • E-SHOP
Snižování spotřeby energií
24. 5. 2022 Snižování spotřeby energií je velmi aktuální téma. Nabízíme řešení - shlédněte pro...
Více >>
SICOTRONIC - z tisku
18.1.2017 Přečtěte si článek o Sicotronicu, který vyšel v časopise GASTRO Report MINUTKA (pod...
Více >>
Obchodní zastoupení Sicotronic GmbH
30.4.2015 HASAP Consulting, s.r.o. je novým obchodním zastoupením pro systémy SICOTRONIC 5000 ...
Více >>
Archiv aktualit

Sledovat kvalitu fritovacího oleje je důležité

Sledovat kvalitu fritovacího oleje je důležité

Fritujete? Potom by Vás mohla zajímat novinka v našem e-shopu, která Vám umožní rychlé a přesné zjištění kvality fritovacího oleje. Jedná se o přístroj testo 270, který měří podíl tzv. "Total Polar Materials" (TPM), čili celkový podíl polárních částic v oleji. Hodnotu uvádí v procentech. Pokud je fritovací olej příliš starý, přístroj zobrazí zvýšenou hodnotu TPM. Je čas fritovací olej vyměnit. Používáním testeru si však zároveň ohlídáte, abyste olej neměnili zbytečně brzy a nezvyšovali tak své náklady na přípravu pokrmu.

Pokud chcete strávníkům nabízet kvalitní a zdravotně nezávadný pokrm a zároveň neplýtvat, je vhodné najít způsob jak ověřovat kvalitu fritovacího oleje. Více informací najdete na stránkách v našem e-shopu, kde jsou přiložené i příslušné produktové listy.

A pozor! Do konce řijna 2022 Vám můžeme tester testo 270 nabídnout exkluzivně za zvýhodněnou cenu se slevou 10 % z běžně dostupné ceny. Sleva se vztahuje i na variantu Sada fritovací olej, kde je tester oleje doplněn o vpichový infračervený teploměr. Platí při objednání přes e-shop i zasláním objednávky na náš e-mail hasap@hasap.

123 movies
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.